11 Eylül 2014

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor!

İş Bankası'nda bulunan maaş hesabım üzerinden bize kredi kartı verildi kredi kartı ücreti yok denildi ancak başka okula tayin olunca maaş hesabımızda değişti fakat biz uğraşmamak için eski kredi kartını kullanmaya devam ettik Eylül 2014 hesap özetinde 67.50 TL üyelik aidatı kesildiğini gördüm. Bankanın bu kesintiyi iade etmesini istiyorum aksi halde varsa yasal hakkım kullanacağım ve derhal ilgili kredi kartımı kapatacağım.

Hayriye 389 Okunma

Cevaplar

  • Hayriye'nin Teşekkür Mesajı17 Eylül 2014

    YILLIK KART ÜCRETİ TARİH OLDU SANIYORDUM. EN AZINDAN 1 AY ÖNCE HABER VERİLEBİLİRDİ.67.50 Yİ GÖRÜNCE ŞOK OLDUM. GERİ ÖDENECEĞİ SÖYLENDİ. TEŞEKKÜR EDERİM.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön