19 Eylül 2016

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Aldı!

İş'te üniversiteli kartımı haberim olmadan normal aidatlı kredi kartına çevrilmesi üzerine karttan üyelik aidatı kesilmiş. Halen öğrenci olmama rağmen bunun beyanını istemeden herhangi bir bilgilendirme maili atmadan, kart detayı vermeden bu karta haberim olmadan transfer edildim. Üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Kredi kartımı kapatmak istediğimi söyledim. Bana verilen bilgi doğrultusunda bankanın aramasını bekledim. Bankadan kimse aramayınca tekrar müşteri hizmetlerini aradım neden aramadıklarını sordum ve tekrar kayıt açıldı.


Ücretin iadesini, aksi takdirde ise kartın iptalini istediğimi belirttim. Akşam bilet almak için kartımı kullanmak istedim ancak iptal edilmiş. Banka arayacaktı? Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Verilen yanlış bilgi ve yönlendirme üzerine mağdur edildim. Banka aramadan, bilgim dışında kartımı kapamış oldukları için alışverişin ortasında mağduriyet yaşadı.

Şenay 131 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön