02 Eylül 2013 #1987522

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Aldı!

Bireysel olarak çalıştığımız İş Bankasından şirketimiz için de Natilus AVM Şubesinden hesap açtırdık ve kredi kartı başvurusunda bulunduk. Şube işlemleri doğru dürüst yapamadığı için haksız elde ettikleri faiz genel müdürlükleri tarafından iade edildi. 1 ay gecikmeyle elimize ulaşan ilk hesap ekstresinde kredi kartımızdaki ilk işlemin 50 TL tutarındaki üyelik aidatı olduğunu gördük.


Kredi kartı 1 seneyi doldurduktan sonra aidat istemelerine alışmıştık, bu kadarına pes. Şubeye iade talebimiz olduğunda da biraz hesap çalışsın ona göre karar verilir cevabını aldık. İş Bankası siz hizmet sektöründe çalışıyosunuz, tüketici dernekleri aidat istemeleri yasal değil diye davalar açarken sizin müşteri seçmeniz, canınızın istediği müşteriye göre farklı hizmet vermeniz gibi bir hakkınız yoktur.

Emre 27 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön