08 Aralık 2015

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

Uzun zamandır Türkiye İş Bankası kredi kartı kullanıyorum. Kartımın Aralık 2015 Hesap Özetine 49 TL üyelik aidatı adı altında bir bedel yansıtılmıştır. Kesilen aidatların aynen geri iadesini istiyorum.


Zira bu aidat bankanız için bir hak teşkil etmemektedir. Bankanız zaten yaptığımız alışverişler üzerinden komisyon almaktadır. Aidatın iadesi yapılmaması durumunda hukuki yollardan hakkımı arayacağımı bilmenizi isterim.

Onur 33 Okunma

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı06 Ocak 2016

    Talebim ideal bir şekilde karşılandığı için teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Aralık 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön