06 Temmuz 2013

İş Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

04-07-2013 tarihinde maximiles bn:013****8 kodu ile kredi kartımdan 65 TL yıllık kart üyelik aidatı çektiler ve extreme yansıttılar. 06-07-2013 tarihinde İş Bankası' nı arayıp üyelik aidatının tarafıma geri yatırılmasını iade edilmesini istedim.

Ardından kredi kartını iptal etmelerini ve kartlarını kullanmak istemediğimi aidatın bir an önce yatırılmasını istedim ama hala kendileri iletişime geçmediler ve iade de etmiyorlar. Kartı iptal ettiğim halde İş Bankası müşteri hizmetleri aidatı borç olarak yansıdığını yatırmam gerektiğini söyledi ama ben yatırmayacağım hakkımı her şekilde arayacağım.

Recep 673 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön