03 Eylül 2016

İş Bankası Kredi Kartı Sorunları!

Daha önce pek sorun yaşamadığım İş Bankası ile son zamanlarda çok sorun yaşamaya başladım:

1- Yeni kredi kartı talebimde kart çıkmadan önce ilk ismimin kısaltma olarak yazılmasını talep ettim ve yapılacağı söylendi (ikinci ve asıl kullandığım ismim karta sığmadığından). Bu talebime rağmen kart yine hatalı üretilmiş.
2- Hatalı bu kartı istemiyorum dememe rağmen kart şubeme gönderilmiş. Daha sonra şubeden kartınızı alın diye telefon alıyorum.
3- Şubeye bunu düzeltin dediğimde şube çağrı merkezini aramalısınız diyor. Belli ki şubedeki çalışanlar da bilgisiz.
4- Başka bir şubeye dilekçe vererek kartın beklediği şubeye gönderilmesini istiyorum. Bu dilekçeye rağmen işlem yapılmıyor.

Aradan 19 gün geçmesine rağmen hiç kimse bir çözüm üretmeyi başaramadı. İş Bankası çalışan kalitesi gittikçe düşüyor sanırım?

Başaran 300 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön