05 Nisan 2013

İş Bankası Kredi Kartı Limitimi Artırmıyor!

Uzun zamandır Türkiye İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli Kredi Kartını kullanıyorum. Borçlarımı her zaman eksiksiz ve düzenli bir şekilde ödüyorum. Kredi Kartı limitimin 500 TL olmasından dolayı limit sıkıntılarıyla karşılaşıyorum ve bazı alışverişlerimi tamamlayamıyorum. Bu durum beni zor duruma sokan bir hale dönüştü.

Daha öncesinde de gerek İnternet Şubesinden gerek Cep Şubesinden gerek de Müşteri Hizmetlerinden bankaya limit artış taleplerimi ilettim. Ama bu taleplerim reddedildi. Bunun giderilmesini ve sahip olduğum İş'te Üniversiteli Kredi Kart limitinin 1000 TL olarak güncellenmesini talep ediyorum.

Özgün 76 Okunma

Cevaplar

  • Özgün09 Nisan 2013

    İsteğim olumsuz sonuçlandırılmıştır.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön