02 Ağustos 2014

İş Bankası Kredi Kartı Limiti Konusunda Yanıltıyor

Tam 11 yıldır İş Bankası kredi kartı kullanıyorum. Kamuda çalışıyorum ve aylık geliri 3000 TL.Temmuz'un 15 inde şöyle bir mesaj geldi. "01.08.2014 tarihinden itibaren kart limitiniz 10.400 TL'ye kadar yükseltilecektir" Fakat şimdi bakıyorum böyle bir durum yok. Hatta limit artış talebinde bulundum 1 ağustosta, onu bile reddetmişler.Müşteri hizmetlerini arıyorum onu genel müdürlük bilir diye savuşturuyorlar.Bugüne kadar kart aidatlarına bile itiraz etmeden ödemiş olmamın karşılığı bu herhalde!

İş Bankası vadettiği sözü yerine getirmeyerek beni mağdur etmiştir.Ayrıca bu ilk mağduriyetim de değildir!Kısa süre içerisinde sorunum çözülmezse yasal yollardan hakkımı arayacağım çünkü mesajla yanlış yönlendirmede bulunmuş ve beni mağdur etmiştir.

Murat 920 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön