17 Nisan 2013
Yorum Yap
#1747223

İş Bankası Kredi Kartı Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

17****29 müşteri nolu hesabıma bağlı kredi kartımdan İş Bankası bu ay kredi kartımdan yine 40 tl ücret kesmiş. Her sene aynı şey. Artık neredeyse hiç bir banka yıllık kart aidatı almazken, iş bankasının hala bu ısrarcı tutumu ve kesmeye çalıştığı yüksek meblaya anlam veremiyorum. Müşteriyi bu kadar madur etmenin bir anlamı yok.


Zar zor kazandığımız Üç beş kuruş paranın 40 lirasını ben neden kredi kartına aidat olarak yatırayım. Ne masrafım var benim bankaya da son kullanma süresi 7 sene olan bir karta 40 lira yatırıyorum her sene? Bu kesilen ücretin acilen tarafıma iadesini istiyorum.

Zeynep 35 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep26 Temmuz 2013

    ne tercih ederim ne tenezzül ederim, gerçekten insanı bıktırıyorlar, bizden aldıkları bu paraya çok ihtiyaçları varmış yazdıkları maillere bakalırsa sonuç bu çıkıyor. koskoca bir bankanın sizden para alıyoruz bunun sonucnda bağlantılar yapıyoruz demeside ayrı bi komiklik.

  • Zeynep17 Nisan 2013

    Evet kullanmadığım banka bana daha iyi hizmet verebilmek için 40 tl yi benden alması gerekiyormuş, çok güzel açıklama yaptılar sağolsunlar. Diğer aidat almayan bankalardan farklı olarak ne hizmet veriyorlarsa bana, benden bu parayı alacaklarmış. Ne hesabı kullanıyorum ne kredi kartını, ama daha iyi hizmet için bunu almaları gerekiyormuş. Ve ben o kartı bankadan talep etmedim, kendileri göndermişler banka hesabı açılınca buda ayrı bi konu.. Ne kredi kartı için imza attım ne başka birşey.. İyiymiş vallaha bravo

  • İş Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler