10 Mart 2015

İş Bankası Kredi Kartı Harcama İtiraz Çilesi!

Kredi kartımda yapmadığım bir harcama için müşteri hizmetlerini aradım bağlanma süresi zaten çok uzun. İş Bankası kazandığı paraları biraz eleman almaya harcamalı. Neyse harcama için itiraz talebi oluşturmak istedim çok basit bir işlem, İş Bankası ne yaptı kolayı varken mailime itiraz formu yollayacakmış ben o formun çıktısını alıp doldurduktan sonra bir şubeye bırakacakmışım veya faks çekecekmişim bu arada form bankalarda yok işi bu kadar uzatmanın tek açıklaması var müşteriyi uğraştıralım vazgeçsin.


Ben zaten kartı yenileme talebi vermişim internet bankacılığından bu sebeple harcamada görünmüyor forma nasıl yazacaksam artık kısacası ben vazgeçtim o parada onların olsun kredi kartı da gelmedi.

Selçuk 219 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön