22 Nisan 2013 #1757058

İş Bankası Kredi Kartı Ekstresi!

Nisan ayı Ekstremi mailimde kontrol ettiğimde , " bundan böyle sadece kayıtlı olan mailinize göndereceğiz gibi bir ibare yer alıyordu " Fakat ben böyle birşey bankadan istemediğim gibi aksine her ay düzenli bir şekilde istediğimi özellikle belirttim Orjinal kağıda basılmış bir şekilde .
Ama bunu İş Bankası ikinci kez yapıyor. Bundan 7 ay önce aynısını yaptıkları zaman söylemiştim çalışanlara. Özür dilediler bir daha olmayacak diye fakat bakıyorum yine aynı şey. O ekstreyi istiyorum Mailime gönderdiklerinizi de kesinlikle kabul etmiyorum.

Güçlü 149 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön