21 Ocak 2014 #2247315

İş Bankası Kredi Kartı Ekstremi Mailime İstediğim Halde Ücret Kesiyor!

2-3 yıl kullandıktan sonra kapattırmış olduğum kredi kartı ekstrelerimin dökümünü üzerine basarak masraf olmasın diye e-mail adresime istememe rağmen bu bankanın şubesinden tüm ekstrelerin gönderileceği fakat her ekstre başına 5 lira ödemem gerektiği söylendi.


İş Bankası telefon bankacılığı da bu konuda yardımcı olamayacağını söyledi.

Ömer 63 Okunma

Cevaplar

  • Ömer21 Ocak 2014

    Şikayetimle alakalı sorunumu kendim bizzat şubeye giderek çözmüş bulunmaktayım. Hem burdan çabuk olarak hemde şubeden yüzyüze konuşarak sorunumun biran önce cözülmesinden ötürü bankanıza teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön