03 Şubat 2014 #2273574

İş Bankası Kredi Kartı Destek Sigortası Hiç Edildi!

İş Bankası'ndan 4**3-****-****-2*30 no'lu 30 bin tl limitli kredi kartı tarafıma tahsis edildi ve bir kaç ay içerisinde internet bankacılığı alanında kredi kartı destek sigortası isteyip istemediğim soruldu. Bende evet butonunu işaretleyerek sigorta yaptırmış oldum.


Bildiğim kadarı ile sigortam işsizliği, kazayı, ölümü kapsayan bir kredi kartı destek sigortasıydı. İşlerimin bozulmasına müteakip kredi kartımın sigortasının devreye girmesini beklerken haciz işlemi başlatıldı.


Defalarca bankaya dilekçe yazmama rağmen herhangi bir geri bildirimde bile bulunamadı. Şimdi muhatap olarak bir Allah'ın kulunu bulamıyorum. Mağdur edildiğimin bilincinde olarak sadece ödediğim sigorta aidatlarını istiyorum.

Feramin 131 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön