27 Mart 2013 #1709279

İş Bankası Kredi Kartı Başvuruma Cevap Vermiyorlar!

3 kere kredi kartı başvurusu yaptım birincisinde 10 gün içerisinde aradılar bilgilerimi istediler hepsini verdim Kadir bey 10 gün sonra vermiş olduğunuz şubeden kredi kartınızı alabilirsiniz dediler teşekkür ettim.


Sonra 15 gün sonra gidebildim numaramı aldım bekledim sıra geldi görevli hanımefendiye kredi kartımı almaya geldim dedi nüfus cüzdanımı verdim hanımefendi bana başvurunuz onaylanmamıştır dedi nasıl olur dedim bana şubeden 10 gün sonra alın dediler dedim onaylanmamıştır diyorsunuz dedim. Sonra gittim internetten tekrar başvuru yaptım dönmediler bana sonra geçen lerde yine yaptım daha dönmediler, sinirlerim bozulmaya başladı.

Kadir 65 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön