19 Eylül 2013 #2019782

İş Bankası Kredi Kartı Aidatını İade Etmiyor!

Yaklaşık 7-8 yıldır kullandığım kredi kartımdan İş Bankası Maximum kredi kartımdan, ''kredi kartı aidatı'' adı altında 2-3 dönemdir benden kesinti yapıyor.


Hatta öğrencilik zamanlarımda bile (kartım öğrenci kartı olduğu zamanlarda) kesinti yapıldı. Bu konuyu iki kez şubeler ile görüştüm. İadesi için öğrenci belgesi getirmem gerektiğini söylediler.


Öğrenci belgemi, kimlik fotokopimi ve kart bilgilerimi teslim ettim ve iki kez de dilekçe doldurdum. Genel müdürlükten bana dönüş yapılacağını söylediler fakat hala herhangi bir bildirim yapılmadı.


Bu konuyu Tüketici Hakem Heyetine taşımayı düşünüyorum.

Özkan 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön