27 Mart 2013 #1710035

İş Bankası Kredi Kartı Aidatımın İptalini İstiyorum!

Daha evvel çoğu kez şikayet etmeme rağmen bu eski büyük bankamız kart aidatı almaya devam ediyor. 40 tl yıllık aidat nedir ya?


Bankalar kendi aralarında gizlice anlaşıp vatandaşı soyup soğana çevirsin, devlet buna caydırıcılıktan uzak, sanki teşvik eder gibi ceza versin, olan vatandaşa olsun.


Bankalar hem vatandaştan hem devletten alıyor. Anlayamıyorum kimse neden önünü alamıyor bu durumun. Kredi kartı aidatı alınmamasını istiyorum.

Osman 637 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön