16 Mayıs 2013 #1801130

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı ve Limit Aşım Bedeli!

2011 Yılında İş Bankasından kredi kartı aldığımda kesinlikle kart aidatı alınmayacağına dair bilgi verildi. Bu bilgi üzerine kart aidatı alınmadığını düşünerek geçtiğimiz günlere kadar kartıma yansıyan tüm borçları ödedim.


Ancak geçtiğimiz günlerde kredi kartımın hesap ekstrelerini baştan sona kadar inceledim ve çeşitli tarihlerde yaklaşık 3-4 kez kredi kartı aidatı hesabıma yansımış ve bunun dışında limit aşım bedeli altında belirli tutarlar kart borcuma yansımış.


Ben bu durumdan haberdar olunca bankanın müşteri hizmetleri ile görüştüm ancak benden alınan tutarların tarafıma iade edilmeyeceği söylendi. Yasal dayanağı olmayan bu kesintilerin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Emre 42 Okunma

Cevaplar

  • Emre27 Haziran 2013

    Sorunumu çözememekle kalmayıp, bankanın seviyesiz personelinden tüketici mahkemesine gidin tarzı bir cevap aldım. Hakkımı mahkemede arayacağım

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön