10 Eylül 2015

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Ve Hesap İşletim Ücreti İadesi!

İş Bankası'nın hukuka aykırı bir şekilde kredi kartıma yansıttığı 49 TL tutarındaki aidatın, ayrıca şu ana kadar vadesiz hesabıma yansıttığı hesap işletim ücretlerinin iadesini istiyorum.
İade edilmemesi durumunda yasal yollarla hakkımı arayacağım.

Emirhan 110 Okunma

Cevaplar

  • Emirhan14 Eylül 2015

    Yasal olmayan bir uygulama yapıyor; haksız kazanç elde ediyor, insanları mağdur ediyorsunuz. Her seferinde olumsuz yaklaşımınızdan son derece rahatsızım.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Eylül 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön