31 Ekim 2016 #6826299

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti

İş Bankası Ekim 2016 tarihinde haberim olmadan yıllardır kullanmış olduğum kredi kartına üyelik aidatı kesmiştir. Gerekçe olarak belirli kriterlere uymuyor muşum. Yıllarca uyduğum kriter neydi acaba? Neymiş efendim belirli miktarda alışveriş yapmam gerekiyormuş, maaş müşterisi olmam gerekiyormuş falan filan. Ha bir de arayınca aidatsız kredi kartımıza geçin diyorlar. Zaten 750 TL limiti olan kredi kartımın her ay ortalama %60 kadar alışveriş yapıp ödemesini yapıyorum. Daha ne kadar alışveriş yapabilirim?


Bütçem bu benim, daha fazlasını yapamıyorum kusura bakma iş bankası. Yazık be Atatürk keşke yaşasaydı da görseydi. Telefonla 4 kere arayıp itiraz ettim, sonuçlarını kendim arayıp öğrendim. Kendileri aramıyorlar bile. İş Bankası müşterisine bu şekilde hizmet veriyor artık demek ki. Aidatımı geri istiyorum bu kadar.

Emre 497 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön