15 Temmuz 2016

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesiyor!

Yaklaşık 15 yıldır İş Bankası müşterisiyim. Kredi kartından alınan aylık yıllık ücretlerden dolayı kartlarımı iptal ediyorum. Müşterisinin haklarını gözetmeyen bir bankayla da çalışmayı düşünmüyorum. Duyarlı kişi ve kurumlara duyurulur. Arz ederim.

Sabribaloglu 120 Okunma

Cevaplar

  • Sabribaloglu15 Temmuz 2016

    Ben şikayetimin sonucunu alamadım. Daha önce çagrı merkezinizi aradım sonuç almadıgım için bu siteye yönlendim somut bir sonuç almak istiyorum geçici ifade değil saygılarımla arz ederim.

  • Sabribaloglu15 Temmuz 2016

    Her türlü işlemden para alma hesabı yapan bir bankayla gerçekten çalışmak sıkıntılı olsa gerekki çok arkadaşımız bankanızdan şikayetçi bende beraberinde şikayetimi arz ediyorum işlemlerimiz düzeltilmesse bankanızdaki hesaplarımızı kapatacagımızı bilgilerinize sunarız.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön