20 Ocak 2014

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı İptali!

Hamili olduğum 5437 .... .... 9449 no'lu kredi kartından 2014 yılı Ocak ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 40.00 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen ''Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar'' hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yukarda saydığım nedenlerle 2014 yılı Ocak ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve kesilen 40.00 TL kredi kartı üyelik ücretinin borcumdan mahsubunu talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağımı bilgilerinize sunarım.

Umut 61 Okunma

Cevaplar

  • Umut24 Ocak 2014

    Sorunum kesinlikle çözülmedi.

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön