16 Eylül 2013 #2015165

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı İadesi Yapmıyor!

Şu anda o kadar sinirliyim ki nereden başlayacağımı bilmiyorum İş Bankasıyla çalışan birisiyim 2 senedir kart aidatımı geri ödenirken bu sene ödeme yapılmadığını olumsuz olduğunu belirttiler demek ki ister kredi ister hesap müşterisi olsan da tolerans yapılmıyor.


Biz parayı yolda bulmuyoruz. Personelleri bizi arayıp ürünlerini satmak için bizim peşimizden koşuyorlar paramızı almak isterken bin dereden su getiriyorlar bu kadar olmaz müşteri hizmetlerini aradığımızda direk olumsuz diyorlar sebebini bile söylemiyorlar.

Behiye 35 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön