04 Eylül 2013 #1994343

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Almaya Devam Ediyor!

2006 yılından itibaren İş Bankası kredi kartı kullanıyorum. Diğer hizmetlerinden de faydalandım. Fakat Ağustos ayı ekstra döneminde kredi kartı aidat ücreti altında 40.00 TL ücret talep ettiler. Yasal olarak aidat ücreti kalkmış olmasına rağmen bu haksız ücreti talep etmekteler.


Bankanın bana açıklaması da daha verimli hizmet verebilmek için bu aidatı alıyormuş. Ne hizmeti vermiş bana dua etsin işte kartı kullanıyorum. Neyse artık kullanmayız olur biter. Bir de evlilik arifesinde biri olarak kredi kartı ihtiyacım olacak ama neyse kısmet değilmiş hayırlısı olsun artık!

Durmuş 36 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön