25 Kasım 2014

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor.

İş Bankası maaş müşterisiyim ve aylık kredi kartı hesap özetim 4.000 TL üzerinde. Eşime ait İş bankası'na ait kredi kartından 50 TL tutarında kredi kartı aidatı kesilmiştir. Şubeye yazılı dilekçe ile başvuru yapmış olup olumsuz cevap alınmıştır. Telefon ile müşteri temsilcisi aracılığı ile yeni bir işlem yapılmış ve yine olumsuz cevap gelmiştir. Tarafımızdan kesilen bu kredi kartı aidatının geri iade edilmemesi durumunda tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım ve artık İş Bankası'nın ne hesabını kullanacağım, ne de kredi kartını. Taksitlerim biter bitmez kredi kartımı kapattıracağım.

Oğuz 466 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz30 Kasım 2014

    Geri dönüşlerde kaliteli hizmet aldığımız için bu bedelin ödenmesini normal karşılamamız konusunda istekte bulunulmuştur. Yani herhangi bir çözüm bulunmamıştır. Şikayetimde belirttiğim gibi artık iş bankasını zorunlu kalmadıkça kullanmayacağım ve bireysel emeklilik hesabımı kredi kartımı iptal edeceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön