11 Şubat 2014 #2287354

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor

31 ocakta biten market akaryakıt alışveriş kampanyasına üye olup kampanya şartlarını yerine gitmeme rağmen kartıma maxi puanlar yatırılmamıştır. Gerek kampanyalar gerekse normal alışverişlerim için kartımı fazlasıyla kullanmama rağmen hem mevcut kampanyadan yararlanamıyorum ve kartıma kart aidatı yansıtılıyor.


Geçen dönem kartımdan kesilen kart aidatı adı altında alınan ücreti kabul etmiyorum ve kartıma kampanya puanları ile birlikte geri yatırılmasını istiyorum. Bu aksaklıklar giderilmez ise kartımı iptal ettireceğimi bildirmek isterim.

Yeşim 98 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön