21 Eylül 2013
Yorum Yap
#2024658

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Ben üniversitede iken İş Bankası kredi kartı çıkarmıştım ve kart aidatı yoktu. Bana denildi ki mezun olduktan bir yıl sonra falan alınır aidat ancak temmuzda mezun oldum. Hemen askere gittim ve aktif olarak kullanmazken bana masraf çıkarmışlar. Ayrıca buna itiraz için şubeden dilekçe yazdım hiç kimse cevap için dönmedi bile.


Ben şimdiye kadar taksitli alışveriş bile yapamadım hep tek çekin ödeyen bir müşteriyim. Hem bilgilendirmeniz yanlış hem de durumdan masraflar çıkıyor.Ayrıca bir sonraki aidat ne zaman ona göre kartımı iptal edeceğim ben kart aidatı ödemek istemiyorum.


En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum. 10/05/2013 üyelik aidatı BN:0133-164*** 40.00 -

Onur 57 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler