26 Aralık 2013

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

2011 yılında işte üniversiteli kredi kartını çıkarttım. Şu zamana kadar aidat ödemedim. Kart başvurularını yaparken doldurduğumuz formda hiçbir şekilde üyelik aidatı olmadığı öğrenciliğimi sürdürdüğüm sürece ne kredi kartı ne de vadesiz hesaptan banka tarafından herhangi bir kesinti yapılmayacağı belirtilmişti. Ancak bu hafta hem vadesiz hesabımdan 50 TL hemde kredi Kartımdan 20 TL (ÜYELİK AİDATI BN:0133-459949) olarak bir çekim yapılmış.


Bu kesilen ücretlerin haksız olduğunu ve tarafıma geri yatırılmasını istiyorum. Açıkçası diğer bankalar öğrenci kartlarından para kesmezken bu kartı kullanmamın pek bir avantajı kalmıyor 70 TL ödeyecek isem her yıl. İş Bankası'nı kınıyorum.

Kerem 67 Okunma

Cevaplar

  • Kerem26 Aralık 2013

    Hala banka tarafından arayan soran olmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön