14 Eylül 2013 #2011087

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

En son 2011 de kullandığım 08/2013 son kullanma tarihli kredi kartıma kartı kullanmadığım son iki yılın aidatı yüklendi. bankaya iptali için müracaat etmeme rağmen son yıla ait borcu sildiler bir önceki yılın borcunu ise silmediler ve ben bunu ödemek zorunda kaldım.


Bugün ise İş Bankası Bozüyük şubesi beni arıyor kartta aidat borcumun olduğunu ve ödeme yapmam gerektiğini söylüyor. Ayrıca daha önce kartımı iptal ettirmek için bankanın müşteri hizmetlerini defalarca arıyorum beni 10-15 dk.beklemeye alıyorlar ve karşımda muhatap bulamıyordum.


Bankanın haksız yere aldığı 40 TL ise cabası. Problemim çözülmezse de BDDK'ya şikayet edeceğim. Banka resmen yıldırma politikası uyguluyor.

Keziban 45 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön