20 Kasım 2013

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

İş Bankası kredi kartı başvurusu yaparken ve bana kartı verirken hiçbir şekilde kart ücreti yok dediler. 20 lira kart aidatı kesmişler haberimiz bile olmadan. Haber bile vermemişler hesabımda fazladan borç çıkınca durumu anladım. Arkadaşlarımda da aynı olay gerçekleşmiş ve ücret iadesi yapmışsınız.


Geçen sene de aynı şey oldu yine şikayetimi ilettim fakat yardımcı olunmadı bu durum devam ederse hesaplarımı kapatacağım. Koskocaman İş Bankası bizim öğrenci kartlarına aidat koyarak kalitesini düşürmesin bence. Ben bu haksız yere alınan ücretin iadesini istiyorum hiçbir şekilde biz öğrencilere kart aidatı var denilmedi. Aidatın iade edilmesini istiyorum!

Osman 22 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön