11 Mayıs 2015

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

7 Mayıs itibarı ile maximum kartımdan 49 TL üyelik aidatı kesilmiş müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum her sene aynı sorun yaşatılır mı bir insana ayıp bu kadarı da.

Tibet 339 Okunma

Cevaplar

  • Tibet'in Teşekkür Mesajı12 Mayıs 2015

    Bugün kart aidatı kesintisinin hesabıma iade edildiği maili geldi. İsbankasi biraz hızlandı teşekkür ederim. İlgilenen herkese.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön