08 Nisan 2015

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

İş Bankası 212 Outlet Avm şubesine bağlı bulunan kredi kartımdan 03/04/2015 tarihinde 45 TL üyelik aidatı adı altında ücret kesildi.Öğrenci olduğum ve bunu daha önce 3 şuan 4. kez ibraz etmeme rağmen her aidat döneminde kesinti yapılıyor. Mağduriyetimin artık giderilmesini ve kesintisi yapılan ücretimin iadesini en kısa süre içerisinde talep ediyorum.

Halil 441 Okunma

Cevaplar

  • Halil10 Nisan 2015

    kesintinin iadesi konusunda bir gelişme olmamıştır. kesinti yapılmayacağı söylenerek mecburen imzalanan ve değişikliği konusunda her hangi bir imkan sunulmayan sözleşmelerin arkasına saklanan bankaların yaptığı sadece suçtur. acil şekilde iade yapılmasını istiyorum.

  • Halil09 Nisan 2015

    Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. İade talebimiz devam etmektedir.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön