06 Eylül 2013 #1998011

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Adı Altında Ekstreme Yansıtılan Para!

16.09.2013 son ödeme tarihli ekstreme 40 TL kredi kartı aidatı adı altında bir borç kazınmış. Resmen dalga geçer gibi. Kartı almadan önce defalarca telefonla arayan müşteri temsilcileri bu aidat adı altındaki kesintinin yasal olduğunu iddaa ediyorlar.


Oysaki telefonla kart verelim diye arayanlara daha önceki maksimum kartımı kart aidatından dolayı kapattırdığımı anlatmıştım. Kart aidatı almıyoruz yanıtı almıştım. İş Bankası'ndan şikayetçiyim.

İbrahim 43 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim01 Ekim 2013

  Çözüm mü buldunuz. Elde ettiğiniz haksız kazanç için istediğiniz yere başvurabilirsiniz yanıtı aldım. Kalmış buraya çözüm bulmaya devam edeceğiz yazmışlar bulduğunuz çözüm nedir? Kestiğiniz paramı nasıl iç ettiğiniz mi çözüm. Maalesef banka çözümü kendisi için bulmuştur müşterisi için değil.

 • İbrahim10 Eylül 2013

  İş Bankası İle Çalışmamak Gerektiğini Anladım. Kartımı İptal Ettireceğim.

 • İbrahim09 Eylül 2013

  Bir daha iş bankası ile çalışmayacağım. İş bankası benim için bitmiştir.

 • İş Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön