Toplam çözüm sayısı
..
İş Bankası ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehtap'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 0

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı

503görüntüleme
Mehtap
Mehtap 17 Ocak 01:47
ÇözüldüÇözüldü
Mehtap'ın Teşekkür Mesajı
“Size internet şubesinden ulaşmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. Şikayetimi dikkate aldığınız ve kart aidatını iade ettiğiniz için teşekkür ederim.”

2000 yılından bu yana İş Bankası müşterisiyim. İş bankası ek hesabımdan İş Bankası bilgim ve onayım dışında 91,35 TL yıllık kart kullanım bedeli kesmiştir. Ayrıca bu aidat 4822 sayılı yasa ile değişiklik yapılmasına dair 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunun 6. Maddesinde düzenlenen sözleşmelerdeki haksız şartlar hükmüne ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

İlk günden bugüne kadar kesilen tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum aksi halde yasal yollara başvurmakla birlikte kartımı iptal edeceğimi bildirmek istiyorum.

İş Bankası Logo
İş Bankası17 Ocak 02:45

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz mesajınızın Bankamıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması amacıyla kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. İletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda bilgilerinizi İnternet Şubemiz, İşCep, Şubelerimiz ya da Telefon Şubemiz üzerinden güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, talep ve önerilerinizi, www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan İletişim Formu ya da 7/24 hizmet veren 0850 724 0 724 Telefon Şubemiz kanalıyla iletebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş.

Mehtap
Mehtap22 Ocak 11:58

Size internet şubesinden ulaşmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. Şikayetimi dikkate aldığınız ve kart aidatını iade ettiğiniz için teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler