02 Haziran 2015

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı

Maximum kredi kartımın 27.05.2015 hesap kesim tarihli ekstresine 49.- TL üyelik aidatı altında ücret yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini aradım iade işleminin yapılamayacağını belirterek bununla ilgili olarak sorun kaydı açabileceklerini belirttiler ama buna da mail'le olumsuz cevap verdiler.
-Geçen yıl aynı durumla karşılaştığımda problemi telefonda çözen müşteri hizmetleri; geçen seneden bu zamana bende ne değişti, bankada ne değişti de bugün iade yapamayız diyor
-1924'te Mustafa Kemal Atatürk'ün yönergeleriyle kurulan, cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olan İş Bankası gibi köklü bir banka neden böyle bir çelişki içine girerek mudilerine güven kaybı yaşatıyor, banka adına çok üzüldüm.

Mehmet 259 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet28 Mart 2017

  ''Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. '' diyorsunuz ama lafta kalıyor 2015 den bu yana hala çözüm yok... .Bu mu duyarlı davranış!

 • Mehmet18 Ocak 2016

  Bankanız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayetimi Bankanız 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize ilettim çözüm bulamadığım için buraya yazıyorum.

 • Mehmet11 Haziran 2015

  Sizin tabirinizle; Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Diyorsunuz ya! Ben işte o çözümü buraya yazın diyorum çok mu bir şey istiyorum ki hala yazamadınız

 • Mehmet07 Haziran 2015

  Çözüm olarak senden 49.- TL'yi almamız gerekiyor yazmak çok mu zor.?

 • Mehmet05 Haziran 2015

  Bugünde cevap yok.! Ama ben cevap alana kadar her gün buradan yazmaya devam edeceğim...

 • Mehmet04 Haziran 2015

  İş bankası kendisine göre haklı olduğu konuda, standart cevabının arkasındaki, asıl mudisine verdiği cevabını neden burada açıklamıyor; standart verdiği cevabıyla çeliştiği için veya çözüm yerine çözümsüzlük sunduğu için olabilir mi acaba?

 • Mehmet03 Haziran 2015

  Cevap bu sayfada yapılsın ki aynı şekilde benim gibi mağduriyet yaşayanlar da bu köklü bankanın mudilerinin problemlerini nasıl çözdüğünü görsün...

 • Mehmet03 Haziran 2015

  Cevap standart//''Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. ''// deniliyor ama bu sözde kalıyor ben yaşadığım problemi buraya taşıdım nasıl bir çözüm sunulduğunu da bu sayfada görmek istiyorum! !

 • İş Bankası Temsilcisi02 Haziran 2015

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön