14 Ekim 2016 #6685390

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı

Kredi kartımdan 04/10/2016 tarihinde kesilen kredi kartı aidatının geri ödemesini talep ediyorum. Müşteri memnuniyeti diye reklamlar yapmasını biliyorsunuz ama müşteriyi memnun edeceğinize bankanızdan uzaklaştırıyorsunuz. Başka bankalar müşteri memnuniyeti adına bu parayı alsalar dahi bonus puan şeklinde müşterisine iade ediyor eğer sizde müşteri memnuniyeti adına bir şeyler yapmak istiyorsanız bu yolu izlemelisiniz. Kesilen kredi kartı aidatının tarafıma iadesini talep ediyorum.

Önder 332 Okunma

Cevaplar

  • Önder14 Ekim 2016

    Kopyala yapıştır cevaplar değil çözüm üreten cevaplar bekliyorum sizden her şikayetin altına aynı cevabı veriyorsunuz inşallah çözüm üretiyorsunuzdur.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön