20 Ekim 2016 #6739351

İş Bankası Kredi Kartı Aidat Kesintisi

Yaklaşık 3 yıldır İş Bankası kredi kartını kullanıyorum. Hesabımı kapatmak istememe rağmen kapatmadılar ve bir şekilde kartı tekrar almam için ikna edildim. Kartı aldıktan 4 gün sonra üyelik aidatı adı altında hesabımdan 54 TL kesinti yapıldı. Bu tarz üyelik ücretleri hakkında hiçbir türlü bilgilendirilmedim. Ayrıca öğrenci belgemi göndermeme rağmen belirli nedenlerden dolayı iade edilemeyeceğini söylediler. Bu nedenleri sorduğumda yetkimiz yok gibi geçiştirme yaptılar. Yetkisi olan birisiyle görüşmek istediğimde de yardımcı olamayacaklarını söylediler. Eğer ödemem geri yapılmazsa tüketici haklarına başvuru yapacağım ve kullanmış olduğum İş Bankası kredi kartını kapatacağım.

Enes 205 Okunma

Cevaplar

  • Enes23 Ekim 2016

    Bu hafta içerisinde kapatacağım kartımı.

  • Enes23 Ekim 2016

    Şuana kadar ne mi yapıldı, haksız olduğum söylendi hala. Atılmış 1 tane mail ilgili gözükmek için. Geçici alternatif çözüm. Para iadesi yapılmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön