09 Eylül
#12576321

İş Bankası Kredi Kartı Aidat Kesintisi!

Düzenli olarak kullanmakta olduğum ve hep ödeme zamanından önce ödemesini yaptığım İş Bankası Maximum kredi kartıma 78 TL Yıllık Kart Ücreti + 3,90 TL BSMV + 3,46 TL faiz yansıtılmıştır. Yasalara göre yapılan bu ücretlendirme 13. Hukuk dairesince verilen 2011/47* esas 2011/115* sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. 125. Madde ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatlarının da iadesinin olacağına dair de kesin hükmü bulunmaktadır.


Mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde bankanız tarafından kesilen üyelik bedelinin tamamının iptal edilerek para iadesinin en kısa sürede tarafıma yapılmasını, aksi takdirde, kartlarımı iptal ettirip İş Bankası ile daha fazla devam etmeyeceğim.

Cansu Cansu 521 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cansu11 Eylül

    Maalesef ne bir dönüş aldım ne iade işlemi gerçekleşti. Bugün maaş hesabımı ve kredi kartımı iptal ettireceğim.

  • Cansu11 Eylül

    Maalesef hâlâ bir dönüş alamadım.

  • İş Bankası Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları