18 Şubat 2013 #1640108

İş Bankası Kredi Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Uzun zamandır İş Bankası kredi kartı kullanıcısıyım. Şubat ayı kredi kartı ekstremde, üyelik aidatı adı altında 40 TL kesilmiş.


Bankanın daha önce otomatik ödeme talimatı için taahhütte bulunduğu, 4 adet otomatik ödeme talimatımın da olmasına rağmen haksız yere üyelik aidatının alınmasını kabul etmiyorum. Paramın iade edilmesini istiyorum. Mart ayı ekstresinde + olarak yatırılmasını istiyorum.

Ayhan 24 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön