15 Mart 2013 #1688406

İş Bankası Kredi Kart Aidatının Geriye Dönük İadesi Yapılmamış!

Bu sabah kredi kartımdan kesilen aidat, hesap işletim ücreti gibi masraflar hakkında yaptığım şikayete karşılık en son kesilen 40 lirayı geri yatırmışlar. İyi de ben bankanın 10 yıllık müşterisiyim bundan öncekiler ne olacak?


Madem bu masraflar geri iade ediliyor benim beklentim biz sizden şimdiye kadar şu kadar kesinti yapmışız şu kadarı sizin yasal hakkınız ve biz bunu hesabınıza yatırdık şeklinde olmasıydı. Benden sadece 40 lira mı kesinti yapıldı şimdiye kadar? Yok daha fazla kesildiyse onlar neden iade edilmiyor?

Mehmet 57 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön