22 Mayıs 2014

İş Bankası Kredi Kart Aidatımı İade Etmiyormuş!

İş Bankası ekstre göndermediği için ve internet şifresi olmadığı için benim haberim bile olmadan önceki ödemiş olduğum 242.10 TL ekstrede haksız yere kart aidatı adı altında haksız yere 45 TL aldığını önceki şikayetimde yazmıştım.


Bugün 21 Mayıs 2014 Çarşamba günü az önce mail göndermişler neymiş efendim; kart aidatını geri iade edemeyeceklerini yazmışlar. İş Bankası benden haksız yere kart aidatı adı altında almış olduğun 45 TL helal etmiyorum.


Bundan sonrada tek kuruşluk harcama bile yapmayacağım taksitler bitince de kartımı iptal ettireceğim, bu kartı alacağım diye iki kartımdan oldum. İş Bankası ben artık anladım anlayacağımı ben senden şikayetçiyim!

Birol 316 Okunma

Cevaplar

  • Birol24 Mayıs 2014

    İŞ BANKASI OLUMSUZ YANIT VERDİ AKBANK GİBİ PARAMIN ÜSTÜNE YATTI. HANİ BİR SÖZ VARDIR GÜLÜ SEVEN DİKENİNE KATLANIR DERLER YA KART KULLANICILARIDA KART KULLANDIĞI İÇİN HAKSIZ YERE HAVA PARASINI ÖDER.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön