04 Haziran 2015

İş Bankası Kredi Kart Aidatı

İş Bankası maximiles kartımın hesap özetinde gördüğüm Nisan ayında otomatik olarak çekilen üyelik aidatı adı altında 80 TL'lik ücreti tarafıma iadesini talep ediyorum. Yıllardır müşterisi olduğum ve hizmetlerinde memnun olduğum bankama karşı, gereği yapılmazsa yasal yollara başvuracağımın bilinmesini isterim.

Ali 254 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı05 Haziran 2015

    İş Bankası talebimi haklı bulup, ücret iadesi gerçekleştirdi. Hızlı dönüş yapıp, kart aidatımı geri ödedikleri için teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Haziran 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön