02 Şubat 2015

İş Bankası Kredi Kart Aidat Ücreti Alıyor

54***** hesap numaralı İş Bankası kredi kartımdan kesilen aidat ücretinin geri ödenmesini talep etmekteyim. İş Bankası'ndan 3 yıl boyunca kredi ödemekteyim.

Ahmet 337 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet13 Şubat 2015

    bana şubede söylenen aynı cümleleri burda da tekrarladılar.ben 3 yıldır iş bankasından kredi ödemesi yapan ve kredi kartı kullanan bir kişiyim.diğer tüm bankalar kart aidat ücretini geri iade etmelerine rağmen iş bankası bana bu çözümü üretmedi.bende kartımı iptal ettirerek başka bir bankaya geçme kararı aldım.

  • İş Bankası Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön