10 Eylül 2013 #2002579

İş Bankası Kredi Kapama Komisyonu!

İş Bankası Seyrantepe Şubesinden oğlumun adına dükkan kredisi kullandım. 55 bin TL, taksitlerini ben ödüyorum. Banka +para limiti açmış 1500 TL. Bu +para zamanla - e düşmüş oğlumun adına olduğu için hesabı takip edemedim. Bir gün bankacı aradı bu limiti kapatalım dedi ve ben kapattım.


Daha sonra oğlumun OGS'si kapatılmış. Banka sizi kara listeye almış diye. Şimdi benim anlayamadığım, oğlumun adına 2 tane kredi her ay ödenirken - eksiye düşüldü diye kara listeye alınıyor. O yetmiyor ben kalan kredi borcum olan 30, 185 TL'yi kapatıyorum benden 3042, 90 TL erken kapama ücreti, 315, 40 TL diğer giderler adı altında para alınıyor. Şimdi ben soruyorum beni kim koruyacak. %10 kapama parası nedemek?

Şeref 164 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön