23 Ağustos 2013 #1972680

İş Bankası Kredi Erken Ödemesinde Sigorta Ücreti İadesi Yapılmadı!

19.08.2013 tarihinde Esenler İş Bankası şubesine kredi borcumu 4 ay erken kapatmaya gittim. Borcumu kapattıktan sonra B*** H** K. adlı bireysel müşteri temsilcinize kredi borcumu erken kapattığım için hayat sigortası paramı almak istiyorum ve dilekçe yazılması gerekiyormuş vezneden öyle söylediler dedim. Bana hayat sigortasından alacağınız para 4 yada 5 lira anca olur bu dilekçeyi yazsak bile merkez işleme koymaz diyerek işlemimi geri çevirdi.


Bana siz en iyisi telefonla müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu çözün dedi. Hayat sigortası paramı almamı engellemiş oldu kendince. Bu ne ilgisizlik böyle birşey böyle bir banka olamaz.

Berkan 65 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden Şubemiz tarafından açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön