27 Nisan 2013 #1766816

İş Bankası Kredi Ektresi Gönderimi!

ODTÜ İş Bankası şubesinden kredi kartı için başvururken özellikle birkaç kez kredi kartı ekstremin İstanbul'daki ailemin kaldığı eve gönderilmemesini istediğimi belirtmeme rağmen ilk ekstrem yine eve yollandı. Üstelik başvuru yapılırken isteğimi söylediğimde tabi ki eve yollanmayacak mail yada kısa mesaj yoluyla gelir denmişti .


Bugün tekrar gidip neden yollandığını sorduğumda cevap bile vermeden, kredi kartını isteyip gerekli işlemi daha yeni yaptılar ve üstüne özür bile dilenmedi hata konusunda. Bu konularda daha dikkatli olunmalı. Zaten kredi kartı başvurusu bile ayaküstü alınıyor gişeye gidilmiyor. İşlemi hızlandırmak adına doğru dürüst bilgi bile verilmemesi hoş değil.

Yasemin 33 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön