28 Mart 2013 #1711332

İş Bankası Kredi Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 4 buçuk ay önce çektiğim 4500 tl'lik ihtiyaç kredisinden alınan 225 tl'lik dosya masrafını geri almak için Esenler hakem heyetine başvurdum. Başvurum 3 ay sonra lehime sonuçlandı ve faiziyle birlikte ödenmesine karar verildi. 15 gün bekleme süresinden sonra iş bankası esenler şubesine gittim. Oradaki görevlilerden paramın iadesini istedim. Bununla ilgili geri dönüş yapılacaktır denildi ve aradan iki hafta geçti neredeyse.


Ancak hala bir iletişim kurulmadı. Dava da açmadıklarına göre 15 gün içinde dava açma hakları da kalmadı ne diye uğraştırıyorlar insanları. Paramın yasal faiziyle birlikte iadesini istiyorum şimdiden teşekkürler.

Berkan 44 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön