05 Şubat 2014 #2277731

İş Bankası Kredi Dosya Masraflarımın İadesini Yapmıyor!

Annem İş Bankasından iki ayrı tüketici kredisi çekti. Birinin ödemesi bitti diğeri devam ediyor. Edirne Binevler şubesine gidip ödeme planımı istedi. Devam edeni binbir nazla verdiler. Diğer biten kredi için arşiv araştırma ücreti istediler. Kestikleri onca yasadışı ücret yetmiyor bir de bu!


Görevli bu ücretleri kabul ettiğimize dair imzamız olduğunu boşa uğraştığımızı söyledi. Annem okuyarak imzaladı fakat o an imzalamazsa ihtiyacımız olan parayı alamıyorduk.


Zaten Yargıtay'da bu maddelerin haksız şart niteliğinde olduğuna hükmetti. Anne ve babamın da yıllardır müşteri olduğu iş bankasının bu yanlışı düzelteceğini umuyorum, gereği yapılmazsa tüm yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Gamze 68 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön