21 Şubat 2013

İş Bankası Kredi Dosya Masrafım Ve Kart Aidatımı Geri İstiyorum!

4077 sayılı tüketicinin korunmasına dair kanunun 6. maddesine ve 5464 sayılı banka ve kredi kartları kanunu'nun 24. maddesine aykırı olduğu halde, üyelik ücreti adı altında İş Bankası maksimum kredi kartı ekstreme yansıtılan üyelik aidatı olarak kesilen 40 TL'nin kredi kartı hesabıma iadesini talep ediyorum.


Ayrıca çektiğim ihtiyaç kredisinden alınan dosya masrafı vs. gibi mantıksızca kesilen ücretlerinde iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde; kartımın iptalini istiyorum ve yasal yola başvuracağımı bildiriyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Uğur 54 Okunma

Cevaplar

  • Uğur21 Şubat 2013

    Müşterileriniz sizin için değerli olsaydı eğer e-posta ile değil telefonla iletişime geçerdiniz sayın banka. Verilen cevaplar hep aynı o zaman en kısa sürede bankanızda bulunan kartlarım ve hesaplarımın iptalini istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön