25 Şubat 2013

İş Bankası Kredi Çekemiyorum!

Ben 2008 senesinde İş Bankası kredi kartı kullanıyordum, o dönem sıkıntılarım oldu askere gittim ödemelerim gecikti ama sonra mahkemelik ya da avukatlık olmadan borcumu kapattım. Ben o dönem kara listeye düşmüşüm üzerinden 5 sene geçti şimdi ne İş Bankasından ne başka bir bankadan 5. 000 liralık bile kredi çekemiyorum.


Bu durum düzeltilsin kimseye borcum yok, hiç bir kredi kartı borcum yok üzerinden 5 sene geçen bir durum için 5. 000 liralık bile kredi çekemiyorum. Bu durum çözülsün mahkemeye vericem yoksa bu benim bankalardan hizmet alma hakkımı engellemektir.

Can 70 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön