28 Nisan 2015

İş Bankası Kredi Başvurusu!

27.04 tarihinde İş Bankası Kurttepe Adana Şubesine konut kredisi için başvuruda bulundum. %0,89 faiz oranı ve 640 lira dosya masrafı ile kredi kullandırabileceklerini söylediler. Özellikle belirttiğim nokta diğer bankaların faiz oranlarını yükselttiği bu nedenle 1 saat sonra beni arayıp faiz oranı yükseldi demeyin dedim.


Bu oranın 1 hafta süre ile geçerli olduğunu belirttiler. Ben de gerekli belgeleri imzalayıp başvuruda bulundum. Ertesi gün beni arayıp faiz oranlarının değiştiğini daha yüksek faiz oranı ve dosya masrafı ile ancak başvuru yapabileceğimi söylediler. Böyle bir durum olabilir mi?

Bekir 450 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön